Velká cena města Znojma v plavání

20.09.2018 - 16:06

Druhý zářijový víkend 8. - 9. 9. se konal již 51. ročník Velké ceny města Znojma. Za domácí TJ Znojmo startovalo 17 závodníků, byl to pro ně první závod sezony a vyplavali si osm medailí. Nejlépe si vedli Veronika Kolníková se čtyřmi a Adam Hlobeň se třemi medailemi.

18. ročník plavecké Aprílové vlnky

26.04.2017 - 16:00

Dne 8. dubna hostil znojemský čtyřdráhový bazén plavecké závody mládeže pro žáky ve věku od 8 do 12 let. TJ Znojmo oddíl plavání uspořádal tyto tradiční aprílové závody již poosmnácté a i letos se těšily velké oblibě. Do Znojma se sjelo celkem 13 oddílů a startovní pole dohromady čítalo přes 160 mladých plavců. Ti měli možnost se představit ve 12 disciplínách – 25, 50 a 100 metrů od každého plaveckého způsobu.

Devětatřicet cenných kovů pro znojemské mladé plavce

01.11.2016 - 20:00

Minulou sobotu patřil plavecký bazén Na Lesné v Brně mladým plavcům. Konal se zde tradiční Otevřený podzimní městský přebor žactva v plavání. Závodily děti ve věku od 9 do 12 let. V konkurenci 231 závoníků ze 13 oddílů se představilo také 23 znojemských nadějí, kteří vezou domů 39 cenných kovů.

Čtrnáct medailí pro mladé plavce

11.10.2016 - 16:46

Nejmladší znojemští plavci ve věku od 7 do 11 let se v sobotu vydali sbírat zkušenosti do Jindřichova Hradce. Ze všech 16 zúčastněných oddílů tvořilo Znojmo se svými 21 závodníky suverénně nejpočetnější výpravu. Všichni z nich se předvedli ve třech nebo čtyřech disciplínách, což na jeden den rozhodně není málo. Nicméně znojemští „benjamínci“ si s náročným programem bravurně poradili. Z Podzimní ceny Jindřichova Hradce vezou domů 12 medailí a nespočet výborných osobních rekordů.

Na plavecký kemp přijelo šedesát dětí

29.08.2016 - 09:33

Na IX. ročník plaveckého kempu letos přijelo přes šedesát dětí, které měly o zábavu postaráno. Kromě plaveckého výcviku pod dohledem znojemského plavce a olympionika Květoslava Svobody zavítaly i na radnici, kde je přivítal místostarosta Jan Grois.

Plavci na mistrovství republiky

13.07.2016 - 17:00

Po tři dny v sedmi půldenních částech se konalo začátkem července páté kolo Českého poháru v plavání pro rok 2016, které se konalo v rámci Letního mistrovství České republiky. Dějištěm této akce byl osmidráhový padesátimetrový bazén v Pardubicích. Pořadatelé výborně zvládli průběh šampionátu, dokonce pro závěr zabezpečili přímý přenos České televize.

Na plaveckém mistrovství drželi Znojmáci krok s konkurencí

01.07.2016 - 19:59

Tři sta padesát mladých plavců z 80 plaveckých klubů se kvalifikovalo na Letní mistrovství České republiky v plavání, které bylo vypsáno pro dorostenecké kategorie. Akce se konala od 17. do 19. června v Plzni na Slovanech.

Úspěšný krajský přebor plaveckého mládí

09.06.2016 - 15:39

plavání V sobotu 28. května se uskutečnil v krátkém bazénu v Blansku Letní KP nejmladšího žactva ze třinácti jihomoravských oddílů. Znojemští plavci si vybojovali 31 medailí, z toho bylo 15 zlatých. K tomu si ještě dohmátli pro pět čtvrtých míst.

Znojemští plavci se představili v Rakousku

07.06.2016 - 17:13

Mezinárodní plavecký mítink, jehož 14. ročník se uskutečnil ve dnech 26. až 29. května v dlouhém bazénu vídeňské haly, měl výbornou úroveň. Zúčastnilo se 860 závodníků ze 67 plaveckých klubů včetně zahraničních výprav, které přijely z 18 zemí.

Šestnáct medailí mladým znojemským plavcům

31.05.2016 - 10:19

Jedenáct oddílů plavání jižní Moravy nominovalo 140 mladých závodníků na Letní krajský přebor staršího žactva, který se konal v krátkém bazénu v Brně. Tento dvoudenní přebor byl nominačním závodem na Letní žákovské mistrovství ČR, které se uskuteční v Brně a v Ústí nad Labem v závěru června.

Plavci se představili na Slovensku

12.05.2016 - 16:51

Po tři dny se konal v Bratislavě v dlouhém osmidráhovém bazénu mezinárodní plavecký mítink ORCA CUP 2016. Na tyto tradiční závody 67 oddílů nominovalo 990 závodníků. Zahraniční účast tvořilo 32 výprav z 11 států.

Medaile z Vysočiny znojemským plavcům

03.05.2016 - 06:00

Krytý bazén v Jihlavě byl dějištěm tradičních plaveckých závodů mládeže. Zúčastnilo se přes 300 závodníků nominovaných 20 oddíly. Šlo o atraktivní mítink, který byl kvalitně obsazený. Do centra Vysočiny se každoročně sjede výborná konkurence. Také letos byly na programu tratě na 50 a 100 metrů ve všech plaveckých způsobech, dále se také plavala polohová dvoustovka.

Znojemští plavci lovili v Bratislavě medaile

22.04.2016 - 15:29

Na třídenním mezinárodním plaveckém mítinku Grand Prix Slovakia, který se uskutečnil v Bratislavě, se představila výborná konkurence. Na startovních blocích se vystřídalo 330 plavců z 40 oddílů. Zúčastnilo se rovně devět zahraničních výprav z Maďarska, Slovinska a ČR.

Mladí plavci se představili v Brně

01.04.2016 - 18:18

Pro mladší a nejmladší plavce se uskutečnil Otevřený jarní městský přebor v Brně. Do bazénu na Lesné se sjelo 190 závodníků ze 17 plaveckých klubů. Časový program těchto závodů byl rozdělen na dva půldny a byl rozepsán na 16 disciplín pro čtyři věkové ročníky. Znojemští mladí plavci si vybojovali 42 medailí a další 14 čtvrtých míst.

Úspěšný mítink plaveckého mládí

23.03.2016 - 16:00

Za účasti 300 mladých plavců z 20 oddílů se konal v sobotu 12. března 2. ročník plaveckého mítinku Laguna Cup Třebíč. Dějištěm této akce byl osmidráhový pětadvacetimetrový bazén. Pořadatelé pro zúčastněné oddíly připravili program pro čtyři kategorie žactva a pro mladší dorost. Plavaly se závody na padesát, sto a dvěstě metrů. Celý pořad byl rozvržen do dvou půldnů.

Plavci se představili na Českém poháru

V osmidráhovém bazéně v Hradci Králové byl v sobotu 12. března zahájen prvním kolem Český pohár v plavání pro rok 2016, který se plaval v rámci Velké ceny. Dvoudenního pořadu se ve čtyřech částech zúčastnilo 425 závodníků z 57 oddílů. Mítink byl organizován v 17 disciplínách mužů i žen, které se plavaly finálovým systémem.

Znojemští plavci na mistrovství republiky

28.12.2015 - 16:47

Zimní mistrovství ČR v plavání dospělých a dorostu se uskutečnilo ve dnech 10. - 13. prosince. Šlo o čtyřdenní šampionát v krátkém desetidráhovém bazénu na Slovanech za účasti 460 závodníků ze 68 oddílů.

Úspěch plavců na Vánoční ceně

11.12.2015 - 06:00

Plavání Na tradičním dvoudenním mezinárodním plaveckém mítinku Vánoční cena města Zlína, která byla organizována jako desáté kolo ČP, se plavala po dvaapadesáté.

Mladí plavci přivezli osmatřicet medailí

10.12.2015 - 06:00

Plavání Stočtyřicet mladých plavců ze dvanácti jihomoravských klubů startovalo v sobotu 28. listopadu v blanenském bazénu na zimním krajském přeboru nejmladšího žactva.

Úspěch plavců v západních Čechách

30.10.2015 - 17:48

Na třídenní mezinárodní plavecké závody Plzeňské sprinty, jejichž 19. ročník se konal ve dnech 16. - 18. října jako 7. kolo ČP, se do desetidráhového pětadvacetimetrového bazénu na Slovanech v Plzni sjelo 650 závodníků ze 77 plaveckých oddílů. Ze zahraničí přijelo 13 výprav ze sedmi států. Pořad těchto závodů byl rozložen do šesti půldenních částí, plavalo se finálovým způsobem dvacet disciplín mužů a žen.

Starší články:    stránka 1   stránka 2   stránka 3
Přístupy: 10504864