Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Regionální noviny Znojemsko

Týdeník Znojemsko jsou tradiční tištěné noviny, které jsou k dostání nejen na Znojemsku, ale také v Moravském Krumlově, Vranově nad Dyjí, Miroslavi, Hrušovanech nad Jevišovkou, částečně v Moravských Budějovicích a Třebíči. V našem týdeníku se dozvíte o všech novinkách, důležitých událostech a zajímavostech, které v regionu a jeho okolí proběhly nebo které se chystají, a to i ze světa kultury a sportu.

 

První číslo novin nazvaných Znojemsko vyšlo 26. července v roce 1919. Titul tehdy vydávala místní pobočka Čekoslovenské socialistické strany. Během následujících desetiletí byla existence týdeníku ovlivňována historickými zvraty. Jak se střídaly historické epochy, vycházelo Znojemsko v různých podobách a s různými pauzami. Po sametové revoluci v listopadu 1989 získala redakce nezávislost a Znojemsko s novými lidmi začalo psát svoji novou historii. Ve středu 9. ledna 1991 vyšlo první číslo Znojemska v režii soukromého vydavatele, a to společnosti NESON. Tato soukromá firma vlastněná českými fyzickými osobami vydává Znojemsko dodnes.

 

Znojemsko vychází každé pondělí v rozsahu 16 stran (formátu A3). Cena našich novin je 16 Kč v běžném prodeji a 15 Kč předplatné, součástí je televizní program TV Pohoda. Naše noviny jsou distribuovány v trafikách, v supermarketech, v obchodních centrech a na čerpacích stanicích.

Týdenní tištěný náklad činí přes 8 700 kusů.

Týdně týdeník Znojemsko čte asi 26 000 čtenářů a z toho je podíl předplatitelů 30%.

 

Najdete nás na adrese Jarošova 7, Znojmo (naproti hornímu Kauflandu).