Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Vyhrajte vstupenky na Burčákfest 

Ve Znojmě letos proběhne již 14. ročník oblíbeného burčákového festivalu Burčákfest. Celá akce určená pro širokou veřejnost vypukne na konci září, a to konkrétně v pátek 28. 9. Festival potrvá až do sobotních večerních hodin. Pro naše čtenáře jsme při této příležitosti připravili soutěž o dvě dvoudenní vstupenky. Soutěžní otázka zní:

 

Kde se každoročně koná burčákový festival Burčákfest?
a) Znojemský hrad
b) Lechovický zámek
c) Loucký klášter Znojmo
 

 

Své odpovědi můžete poslat nebo zanést osobně na adresu redakce (Jarošova 7, 669 02 Znojmo) nebo poslat e-mailem na redakce@znojemsko.cz, a to do pátku 21. září, kdy ve 12.00 hodin vylosujeme výherce. Ti si své jméno přečtou ve Znojemsku č. 39, které vychází 24. září.

 

Soutěžte s námi každý týden 

 

Vyhrát můžete nejen dvě vstupenky do kina Svět, ale také slevovou kartu VIP Znojmo nebo dárkové poukazy v hodnotě 300 Kč, které věnovali SOU a SOŠ Přímětická, Osobní trenéři, Hotel Weiss a kadeřnictví Hair Spa Iv & B. Každé pondělí najdete v novinách novou soutěžní otázku ze světa filmu a zapeklitou křížovku. Chcete-li získat příjemný dárek, stačí jen poslat správné odpovědi na naši e-mailovou adresu redakce@znojemsko.cz, nebo je můžete poslat poštou na adresu redakce týdeníku Znojemsko, Jarošova 7, 669 02 Znojmo.