Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Cena řádkové inzerce

Chcete poblahopřát svým rodičům nebo přátelům k významnému jubileu? Rádi byste vyjádřili vzpomínku na své nejbližší, kteří tu s námi již nemůžou být? Potřebujete prodat nebo koupit dům, auto či zahradu? Naše noviny nabízí možnost zveřejnění inzerce v sekcích Malý oznamovatel (prodej, koupě, pronájem, seznamení a ostatní) a Společenská kronika (blahopřání, vzpomínka, poděkování a oznámení). Řádkovou inzerci můžete zadat osobně v redakci na ul. Jarošova 7 (naproti hornímu Kauflandu) nebo na e-mailu redakce@znojemsko.cz.

 

Uzávěrka inzerce je vždy ve čtvrtek ve 12 hodin včetně úhrady inzerátu!

 

Ceník řádkové inzerce
Inzerce  Společenská kronika Soukromá Komerční
První řádek 50 Kč  40 Kč  200 Kč
Každý další řádek                          10  Kč  10 Kč  30 Kč

Příplatky

Foto

Foto 2ks

Rámeček

 50 Kč

100 Kč

80-130 Kč

 Značka

15 Kč

 Rámeček 300 Kč

 

Cena plošné inzerce 

Týdeník Znojemsko, noviny s nejvyšší čteností v regionu (více než 27 000 čtenářů týdně), poskytuje vysoce efektivní reklamní služby. Jsme schopni ušít každému klientovi kampaň přímo na míru. S textem a grafikou inzerátů vám rádi poradíme. V případě zájmu přijedeme až k vám a vše vyřídíme z pohodlí vaší kanceláře anebo nás také můžete navštívit v redakci na ul. Jarošova 7 ve Znojmě.

 

Znojemsko lze rozdělit na šířku 1-6 sloupců s maximální výškou 435 mm (viz. ceník inzerce). Cena je určena velikostí, barvou a umístěním inzerátu (inzertní strana, titulní strana...). Při uzavření závazné objednávky je grafické zpracování zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na našeho obchodního zástupce na čísle 777 70 60 61, e-mailu inzerce@znojemsko.cz, případně na tel. čísle 777 70 60 65, redakce@znojemsko.cz.

 

Ceník plošné inzerce ke stažení

Podmínky inzerce ke stažení

 

Cena reklamních bannerů na www.znojemsko.cz

Regionální zpravodajský portál Znojemsko.cz nabízí prostor pro prezentaci vašich výrobků a služeb. Reklamní proužek s možností odkazu přímo na vaše firemní www stránky lze umístit jak na hlavní stránku, tak do jednotlivých sekcí a rubrik. Podklady je nutné dodat hotové ve formátech GIF, JPG nebo FLASH, a to minimálně tři pracovní dny před zveřejněním na portálu. V případě dotazů volejte 777 70 60 61 nebo pište na inzerce@znojemsko.cz.

 

Ceník bannerů ke stažení