Žáci ZŠ JUDr. J. Mareše opět vítězí

V posledním kole celostátní korfbalové ligy starších žáků hráči TJ Znojmo MS YMCA převálcovali své soupeře. Tím si připravili postup do semifinále, které mohou hrát dne 14. 5. 2011 v domácím  prostředí.

Poslední kolo se hrálo v Českých Budějovicích dne 30. 4. 2011. Ve 12.00 h Modří sloni nastoupili proti domácímu týmu KCC Sokol České Budějovice. Znojemský tým hrál bez Terezky Ferkovičové. Ta se na posledním utkání v Kolíně zranila a nemohla, tak podpořit svůj tým. Ostatní však do utkání dali vše a úspěch se dostavil. V poločase bylo skóre 6 : 2. Bylo vidět, že se hráči po dlouhé cestě v  tomto poločase rozehráli a s velkou převahou vyhráli utkání 18:2.

Po krátké desetiminutové přestávce tým nastoupil do druhého utkání proti KK Brnu. Sílu kolektivu potvrdili druhým drtivým vítězstvím. V poločase vedli hráči TJ Znojma MS YMCA 11 : 2 a celé utkání vyhráli 19 : 4. Pokud bude tento tým kompletní a bude hrát v plném nasazení, bude účast starších žáků ve finále jistá.

Sestava byla následující: Kap. Patrik Nguyen, Tomáš Veselý, Jakub Žák, David Drozd, Ondřej Jašek, Anna Fialová, Monika Mostbeková, Michaela Nováková, Eliška Pfeiferová, Renata Kotásková. Trenéři: Lenka Dančová a Aladár Dančo.