Miniaplikace

BlueBoard.cz

Úspěch plavců ve Vídni

Mezinárodní plavecký mítink, jehož 13. ročník se uskutečnil v dlouhém bazénu Vídeňské městské haly, proběhl ve čtyřdenním termínu. Zúčastnilo se přes sedm set závodníků a mezinárodní charakter této akce tvořili účastníci výprav sedmi evropských zemí. V rámci sportovního programu se plavaly kromě rozplaveb rovněž finálové závody.
Ve Vídni se také představila čtrnáctičlenná výprava plavců TJ Znojmo, která dosáhla pěkných výsledků.

• Ilustrační foto.

Ve čtyřiceti startech se Znojmáci třicetkrát kvalifikovali do finále a vybojovali si šestnáct medailí, dále obsadili šest čtvrtých míst. Na medailovém zisku se nejvíce podíleli Rubáček, Čermák, Jelínková a Navrkal. velmi dobře se uvedli ve smíšené štafetě na 4 x 100 m kraul, kterou ve složení Čermák, Coufalová, Dvořáková a Rubáček časem 3:50,82 vyhráli.