Starší žáci doma dvakrát vítězně

V neděli 18. 11. 2012 ve znojemské sportovní hale nastoupili ke svým prvním utkáním před domácím publikem starší žáci oddílu florbalu TJ Znojmo. Zvítězili v obou utkáních a dostali se tak, o bod za prvním, na druhé místo tabulky Jihomoravské ligy.

V prvním zápase doslova deklasovali svého soupeře z Hodonína SFK Slovácko Očov 18:1, po třetinách 5:0, 6:0 a 7:1. V brance výborně zachytal Adam Piwowarczik a střelecky se blýskl pěti vstřelenými brankami Jakub Vyskočil.

Branky a asistence: J. Vyskočil 5+1, F. Daberger 2+2, Fišer 2+2, M. Ďuriška 2+1, R. Křemeček 2+1, P. Mašek 2+0, J. Novák 1+2, O. Liška 1+2, M. Boček 1+0, D. Auer 0+2, P. Zábojník 0+1, J. Vavřina 0+1, Z. Vystrčil 0+1.

Ve druhém zápase nastoupili proti brněnským Sanasport Gullivers Sokol Brno, kteří patří k těžkým soupeřům a hra s nimi je vždy velice náročná a bojovná. V tomto zápase, na který je přišla povzbudit i Romana Loydová - ředitelka ZŠ Mládeže, kam většina hochů chodí do sportovní třídy, odvedli hoši velice koncentrovaný výkon, podpořený výbornými zásahy brankáře J. Handla, který se dostává do své bývalé formy, a zvítězili 6:4 (po třetinách 2:1, 3:2, 1:1).

Dvěma brankami sice pomohl k vítězství kapitán týmu P. Mašek, ale celkově se na výsledku podepsali svým přístupem všichni hráči.

Branky a asistence: P. Mašek 2+0, J. Fišer 1+2, F. Daberger 1+1, O. Liška 1+1, J. Novák 1+0, J. Vavřina 0+1.