Shannon Sivile se dařilo

V jihomoravském Hodoníně pokračovala II. liga mužů a žen v atletice družstev třetím kolem. Závodníkům a závodnicím z atletického oddílu TJ Znojmo se dařilo, především ženám, které ziskem 90 bodů obsadily páté místo, muži skončili se 64 body sedmí. V celkovém průběžném pořadí zaujímá slabší pohlaví šestou příčku, pánové jsou sedmí.

• Z výkonů je třeba vyzvednout bojovné představení mladého tyčkaře Marka Beláně, který vyhrál svoji disciplínu.

Z výkonů je třeba vyzvednout bojovné představení mladého tyčkaře Marka Beláně, který vyhrál svoji disciplínu skokem 303 cm. Marek umí skočit i o téměř metr výše, ale tentokrát byl limitovaný tím, že neměl svoji tyč a musel skákat na vypůjčené. Ta byla o dvě dimenze tvrdší, než potřebuje, a měl problém s jejím ohnutím, ale i přes tuto nepříjemnost dokázal celou soutěž odskákat a zvítězit.

V ženách se již tradičně dařilo v běhu na 1500 m středotraťařce Shannon Sivile, která za čas 5:24,75 obsadila druhé místo. Stejného umístění dosáhla i v hodu oštěpem Pavla Hartmanová (32,67), v běhu na 400 m Sophie Zápotočná (61,34) a ve skoku dalekém Marcela Gorecká ( 525).