Sára Bejlek - vítězka turnaje starších žákyň

Hned 42 zkušených hráček se ve dnech 8. – 11. 9. Utkalo na turnaji třídy B starších žákyň ve Zlíně. Neskutečná síla a chuť zároveň letní mistryně České republiky Sáry Bejlek, nepustila žádnou soupeřku téměř vůbec do hry.

• Sára Bejlek

Sára procházela hladce celým turnajem. Vyrovnaného zápasu se dočkala až při semifinálovém utkání, kde proti hráčce ze Slovenska musel v prvním setu rozhodnout až tiebreak, který skončil vítězně pro Sáru výsledkem 7:4. Ve druhém setu absolutně změnila celý herní styl a nedala soupeřce nejmenší šanci na otočení zápasu. Do finálového utkání, s o rok starší soupeřkou nastoupila Sára pečlivě připravená. Poučila se ze všech chyb a svými skvělými returny s optimální délkou tak vyhrála celý zápas krásným skóre 6:1, 6:1!

O vítězkách čtyřher rozhodl ve velice vyrovnaném a napínavém finále až závěrečný supertiebreak . Zde Sára i její parťačka statečně bojovaly a výsledkem 3:6, 6:2 a v supertiebreaku 10:6 si Sára ze Zlína odváží i cennou trofej za vítězství ve čtyřhře.

Za celý tým TKB Hrušovany moc gratulujeme a přejeme úspěšné zakončení letní sezony a bohatý zasloužený odpočinek.