Sára Bejlek - vítězka turnaje starších žákyň

Hned 42 zkušených hráček se ve dnech 8. – 11. 9. Utkalo na turnaji třídy B starších žákyň ve Zlíně. Neskutečná síla a chuť zároveň letní mistryně České republiky Sáry Bejlek, nepustila žádnou soupeřku téměř vůbec do hry.

Sára procházela hladce celým turnajem. Vyrovnaného zápasu se dočkala až při semifinálovém utkání, kde proti hráčce ze Slovenska musel v prvním setu rozhodnout až tiebreak, který skončil vítězně pro Sáru výsledkem 7:4. Ve druhém setu absolutně změnila celý herní styl a nedala soupeřce nejmenší šanci na otočení zápasu. Do finálového utkání, s o rok starší soupeřkou nastoupila Sára pečlivě připravená. Poučila se ze všech chyb a svými skvělými returny s optimální délkou tak vyhrála celý zápas krásným skóre 6:1, 6:1!

O vítězkách čtyřher rozhodl ve velice vyrovnaném a napínavém finále až závěrečný supertiebreak . Zde Sára i její parťačka statečně bojovaly a výsledkem 3:6, 6:2 a v supertiebreaku 10:6 si Sára ze Zlína odváží i cennou trofej za vítězství ve čtyřhře.

Za celý tým TKB Hrušovany moc gratulujeme a přejeme úspěšné zakončení letní sezony a bohatý zasloužený odpočinek.