Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Klidová zóna - zábava pro celou rodinu 14. - 15. září

Devátým rokem nabízí spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo v době Znojemského historického vinobraní několik aktivit v klidové zóně mezi budovou Sokola Znojmo a sportovní halou na ulici F. J. Curie. Přístup do areálu je možný z ulic Sokolská, Havlíčkova nebo přes Horní park od plaveckého bazénu z náměstí Svobody a také z Komenského nám. kolem atletického stadionu. Zábavný program pro celou rodinu začíná v pátek 14. září v 14.00 hodin a v sobotu 15. září od 10.00 hodin. V obou dnech budou atrakce přístupny přibližně do 20.00 hodin. Děti se mohou těšit na několik druhů šlapacích kár, koloběžek, trojkolek, skákací hrad, výtvarnou dílnu a pro nejmenší dětský koutek v budově.

Dětský dopravní koutek pro předškoláky a prvňáčky. Pro zájemce z řad starších dětí jsou připraveny testy a znalostní kviz dopravních značek. Školáci obdrží dopravní rozvrh hodin a předškoláci omalovánku s pastelkami. Rodiče mají možnost si vyzkoušet elektrokola, a především pro návštěvníky z větší dálky poskytneme v informačním stánku mapové podklady a tipy na cykloturistiku v našem regionu. Doprovod malých návštěvníků uvítá možnost v klidu pozorovat děti při jejich dovádění a přitom se občerstvit a posedět v přilehlé venkovní restauraci. Bowling a dětský koutek bude po celou dobu v provozu. V letošním roce program opět doplní Ivan Křivánek s „flotilou“ dřevěných kol a dvě budou určena k jízdě pro dětské návštěvníky. Martin Zehnal představí několik cyklistických kuriozit a odvážnější si mohou některé exponáty vyzkoušet. Méně zdatné cyklisty čeká výstava kreslených vtipů s cyklistickou a vinařskou tématikou od Milana Kocmánka.  Nově nabízíme cyklistům bezplatnou úschovu kol každý den do 22.00 hodin. Cykloturisté v klidu a bez obavy o své bicykly mohou využít bohatého programu v celém městě. Vstup do klidové zóny s programem není podmíněn vstupenkou na Vinobraní.

Podrobněji se můžete s programem seznámit prostřednictvím materiálu Programový průvodce s mapou, který je k dispozici v informačních centrech a u vstupních bran do centra města.

CKK Znojmo