Bystřice n. Pern. - Tasovice 2:2 (1:0)

Tasovické čekal nelehký zápas. Domácí nastoupili do utkání aktivněji, z mírné převahy dosáhli do přestávky na vedoucí gól.

Hostům se nedařilo v ofenzívě, nebezpečí z jejich strany v první půli nehrozilo. Druhý poločas zahájili s větším nasazením, dočkali se vyrovnávací branky, o kterou se postaral v 72. minutě Kirschner. Bystřičtí se však z ojedinělé akce opět ujali vedení, naděje na zisk bodu se tak Tasovickým znovu vzdálila. Přesto se nevzdali a nezměrnou bojovností na plichtu nakonec dosáhli, když se mezi tyče trefil Paul. Konečná remíza je spravedlivá, první části hry vévodili domácí, druhé naopak hosté.

Utkání 4. kola

Tasovice-Ždírec. Ve středu 26. 8. v 17:00 se uskuteční utkání Českého poháru Tasovice-1. SC Znojmo. Předprodej od pondělí od 14:00 v místním hostinci na hřišti!